Snapchat

Snapchat 9.20.0.0

Wysyłaj zdjęcia i wideo, które po obejrzeniu znikną

**Snapchat**** **to aplikacja, dzięki której możesz błyskawiczne zrobić zdjęcie i wysyłać je do przyjaciół. Będą oni mogli zobaczyć je co najwyżej przez 10 sekund, zanim zdjęcia ulegną zniszczeniu. Ponieważ aplikacja uniemożliwia zapisywanie i dłuższe przeglądanie fotek, Snapchat jest doskonałą opcją natychmiastowego dzielenia się wrażeniami. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawy pomysł
  • Łatwa w użyciu

Wady

  • Brak opcji ochrony rodzicielskiej
  • Wyszukuje kontakty w telefonie, na Facebooku i Twitterze

Dobry
7

**Snapchat**** **to aplikacja, dzięki której możesz błyskawiczne zrobić zdjęcie i wysyłać je do przyjaciół. Będą oni mogli zobaczyć je co najwyżej przez 10 sekund, zanim zdjęcia ulegną zniszczeniu. Ponieważ aplikacja uniemożliwia zapisywanie i dłuższe przeglądanie fotek, Snapchat jest doskonałą opcją natychmiastowego dzielenia się wrażeniami.

Jest i zaraz znika

dodajesz maksymalnie 40 znaków tekstowych

Kiedy otrzymasz wiadomość, przyciskasz i przytrzymujesz jej ikonkę na ekranie, aby otworzyć zdjęcie. Pamiętaj, że w momencie kiedy dotkniesz wiadomości rozpoczyna się odliczanie, nawet jeśli nie przytrzymujesz palca, aby ją wyświetlić.

Najnowsze funkcje aplikacji Snapchat uwzględniają możliwość dzielenia się również plikami wideo oraz opcję Snapchat Stories, dzięki której można oglądać otrzymane zdjęcie dowolną ilość razy w ciągu 24 godzin.

Uważaj, co udostępniasz

konta na Facebooku czy Twitterze

bardzo szybko się w tym wszystkim połapiesz

Snapchat niemal natychmiastowo usuwa otrzymane zdjęcia (wewnątrz aplikacji), jednak trudno stwierdzić z całą pewnością, że nie są one archiwizowane gdzieś indziej. Ponadto, zawsze istnieje zagrożenie, że zdjęcia o niestosownej treści zostaną udostępnione. Prawdopodobnie powinieneś więc unikać dzielenia się osobistymi materiałami, jako że istnieje już sporo aplikacji, które umożliwiają zapisywanie zdjęć przesłanych za pomocą Snapchat.

Nowa sieć społecznościowa?

sextingu

hybrydę zwykłego komunikatora i sieci społecznościowej

Zmiany

  • Aktualizacja Snapchata ułatwia czatowanie z innymi użytkownikami. Teraz wystarczy przeciągnąć kontakt w aplikacji, aby otworzyć okno czatu, w którym możemy zacząć wpisywać wiadomość. Ta zniknie, gdy zamkniemy okno czatu.

    Ikona na dole ekranu głównego pokazuje, ilu twoich znajomych korzysta aktualnie ze Snapchata. Wciśnięcie niebieskiego przycisku w prawym dolnym rogu aplikacji od razu otworzy czat wideo.

Snapchat

Download

Snapchat 9.20.0.0

Opinie użytkowników o Snapchat